O firmie

Tworzymy wysokiej jakości meble, nieprzerwanie od 1970 roku, co dla Państwa oznacza solidne, fachowe i kompleksowe wykonanie zleconych prac.

Specjalizujemy się w produkcji mebli na zamówienie zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Nie ma znaczenia, czy oczekują Państwo meble z drewna czy płyty laminowanej, nowoczesne czy stylizowane, do domu czy do firmy – wszystkie meble wytwarzamy ze szczególną starannością i dbałością o najmniejsze detale.

Na przestrzeni blisko 50 lat mieliśmy przyjemność wykonywać meble dla Klientów z całej Polski i zachodniej Europy, co w połączeniu z bardzo wysoką jakością tworzonych przez nas form użytkowych sprawiło, że jesteśmy liderami na rynku w naszej branży.

dyplom

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy kompleksowe rozwiązania związane z wykonawstwem mebli przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi. Obejmują one m.in.:

  • Pomiary i doradztwo w zakresie materiałów,
  • Projekt,
  • Realizację i montaż,
  • Program wsparcia serwisowego – gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Wszyscy Klienci firmy Tokarski Meble są objęci programem, który umożliwia (również po upływie okresu gwarancyjnego) pomoc w usunięciu ewentualnych usterek w wykonanych przez nas meblach, bardzo często nieodpłatnie. W przypadku polecenia nas znajomym, przy kolejnych Państwa zleceniach, pozwala nam na zastosowanie bardzo atrakcyjnych rabatów.

Każdy Klient jest dla nas bardzo wyjątkowy. Wiemy, że ma swoje indywidualne potrzeby oraz przyzwyczajenia, dlatego kładziemy bardzo duży nacisk, by wytwarzane przez nas meble pasowały do jego charakteru i stylu życia. Nasze projekty, za każdym razem, dopasujemy dla indywidualnych potrzeb, w myśl stosowanej przez nas zasady – łączenia najwyższej jakości usług z przy zachowaniu przystępnej ceny.

Zapraszamy do współpracy pracownie architektoniczne, projektantów wnętrz oraz firmy deweloperskie. Mamy nadzieję, że sprostamy Państwa oczekiwaniom.